V-STROM TÜRKİYE DL 650 / DL 1000 FORUMLARI

- ATAM İZİNDEYİZ - 1881 - ...
Zaman: 15 May 2024, 17:14

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Forum kuralları

Forum kurallarını görüntülemek için lütfen buraya tıklayın

Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 116 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sonraki
Yazar Mesaj
MesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2008, 00:22 
İkisi birden en etkilisi. Çünkü elcik ısıtma elin avuç içini ısıtıyor sadece. Elcik koruma ise rüzgarı kesdiği için elin üst kısmı daha sıcak kalıyor. Aslında cros yapanlar için çalı çırpının ele zarar vermemesi için bi alet. Ama rüzgarı kesmeside soğuk ve yağmurlu havalarda bi velinimet

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2008, 00:39 
dulty yazdı:
elcik koruma taktırmayı bende dusunuyorum. fakat aklıma takılan bir konu var: sadece soguktan korunmak icinmi takılıyor bu nesne? oyleyse elcik koruma mı yoksa elcik ısıtıcı mı daha etkili korur? hein gericke de o kadar uygun fiyata elcik ısıtma varken onumu alsam acaba diyorum...gerci yaz geldi artık usumez ellerim :)

Yaz geldi diye işi tavsatmayın.10 Haziran günü Ankara-Adapazarı yapmış ve ellerim donmuştu.Üstelik öğle vaktiydi.

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2008, 00:56 
dogru valla gecen sene bende gunduz 40c hava diye aldandım, tekirdag semalarında hakkın rahmetine ulasıyordum. saat 3-4 oldumu her halukarda usunuyor. anlasıldı alıcaz 2 sindende...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 11 Nis 2008, 01:19 
Bazen grupça motosikletlerimizin resimlerini çekiyoruz eğer seninkini öne koyarsak flaşlı resimlerin hiç biri çıkmayacak o kadar resim heba olacak:)Ben seni çok sevdim mutlaka toplantılara gel çok gülüyoruz ikinci bir fat rider vakaası diyebiliriz senin için...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 05 Haz 2008, 10:48 
Kullanıcı avatarı

Motosikleti: FJR 1300 - KLX250
Kan Grubu: A RH +
isminiz: Serhat HASOGLU
Arkadaşlar elcik koruma alacağım.Topiği eski mesajlardan taradım fakat 2007 yılından kalma fiyatlar olduğu için güncelleme ihtiyacı içerisindeyim.Mevcut elcik koruma (çakma GIVI lerin takıldığı malum yerde ) 175 YTL dir.Bahsi geçen yerde elçik koruma orijinalmişmiş (artık ne kadar inanırım siz tahmin ediniz) kar marjları sadece 27 YTL imiş ...

Sonuç olarak topic in eski sayfaarından okuduğum kadarıyla YOLCU 'nun gittiği bir yer varmış , halen orda var mıdır ? Bu biiir

2.si Bursa Enduro 'da Murat Onuk'un karter koruma teklif eden bir satıcı varmış orda aynı zamanda elcik koruma da varmış ve fiyatı 100 YTL imiş.

Sonuç olarak alternatif fiyat -marka önerisi olan var mı ...

Saygılar & Sevgiler...

--------------------------------------
Yavaş yavaş ölürler
Seyahat etmeyenler,
Yavaş yavaş ölürler okumayanlar,
müzik dinlemeyenler,
vicdanlarında hoş görmeyi barındırmayanlar.

PABLO NERUDA

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
MesajGönderilme zamanı: 05 Haz 2008, 11:19 
Kullanıcı avatarı

Motosikleti: Aprilia Caponord ADV
Kan Grubu: B Rh(+)
isminiz: Önder Güner
Aranızda elcik korumayı en ucuza getiren benim sanırım, doğumgünü hediyesiydi :) Plastik parçaya dünyanın parasını vermek istemediğimizden şuradan getirtmişti Jakobi

http://www.robinsonsfoundry.co.uk/shop/index.php/product/suzuki_motorcycle/suzuki_accessories/dl650/dl650k4/57300-27820-291.html

Ayrıca bu topikte konuyla ilgili bilgilerde mevcut

http://www.vstromturkiye.org/phpBB3/viewtopic.php?f=22&t=468

Aprilia Caponord K6

Ben Kimim

Resim

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
MesajGönderilme zamanı: 05 Haz 2008, 16:57 
Kullanıcı avatarı

Motosikleti: KTM 1190Adv R
Kan Grubu: AB Rh (+)
isminiz: Bahadır Candemir
serhat ben de zafer'in önerisiyle robinson'dan getirttim. 1 hafta surmedi elime ulasması, toplam 38 euro gibi biseye maloldu. hiç burdakilere para verme derim.

http://www.robinsonsfoundry.co.uk/shop/ ... 0-291.html

Resim

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
MesajGönderilme zamanı: 05 Haz 2008, 17:04 
Kullanıcı avatarı

Motosikleti: XL1000 Varadero
Kan Grubu: B +
isminiz: Serhan Y.
alfisti yazdı:
serhat ben de zafer'in önerisiyle robinson'dan getirttim. 1 hafta surmedi elime ulasması, toplam 38 euro gibi biseye maloldu. hiç burdakilere para verme derim.

http://www.robinsonsfoundry.co.uk/shop/ ... 0-291.html

Konuyu takip ediyorum da.. Bahsedilen rakam Euro mu Pound mu ? :ampul

En son blanco tarafından 05 Haz 2008, 17:22 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
MesajGönderilme zamanı: 05 Haz 2008, 17:22 
Kullanıcı avatarı

Motosikleti: KTM 1190Adv R
Kan Grubu: AB Rh (+)
isminiz: Bahadır Candemir
ekstre yeni ulastı elime. 98 YTL

Resim

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
MesajGönderilme zamanı: 16 Haz 2008, 10:56 
merhaba,
cuma gunu yola çıkacağım (ist-izmir-bodrum-marmaris-bodrum-izmir-ist). gitmeden elcik koruma takmak istiyorum ama robinson'dan 1 haftada geliyorsa yetişmeyecektir.
istanbul'da nereden alabilirim?

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 18 Haz 2008, 23:03 
stromius yazdı:
merhaba,
cuma gunu yola çıkacağım (ist-izmir-bodrum-marmaris-bodrum-izmir-ist). gitmeden elcik koruma takmak istiyorum ama robinson'dan 1 haftada geliyorsa yetişmeyecektir.
istanbul'da nereden alabilirim?

Altanmotor Kartal oto sanayii 150 YTL civarı :)

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2009, 04:06 
Kullanıcı avatarı

Motosikleti: dl650 - AL2
Kan Grubu: A+
isminiz: Özhan Ünverdi
merhabalar,

robinson'dan elcik koruma getirtecegim. lakin sitede dl650 k4 diyor. buradan gelen elcik korumalar k7'lere de uyuyor mu acaba? robinson'dan alip k7 dl650'ye takan arkadas var mi acaba?

tesekkurler

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2009, 11:36 
delizi yazdı:
merhabalar,

robinson'dan elcik koruma getirtecegim. lakin sitede dl650 k4 diyor. buradan gelen elcik korumalar k7'lere de uyuyor mu acaba? robinson'dan alip k7 dl650'ye takan arkadas var mi acaba?

tesekkurler

Tam olarak dediğinizi yaptım ben. Teslim adresiniz sürekli bulunduğunuz bir yer olursa elinize de problemsiz ulaşıyor. Gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Hayırlı olsun şimdiden...

Başa Dön

MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2009, 20:19 
Kullanıcı avatarı

Motosikleti: dl650 - AL2
Kan Grubu: A+
isminiz: Özhan Ünverdi
tesekkur ederim, benim de tam istedigim buydu. posta ile getirtmeyecegim, yakinda arkadas gelecek ingiltere'den ona getirtecegim. madem getirttiniz, ufak bir soru daha sorayim size, bu elcik korumalar her iki uctan da gidon/elcige bagli degil mi? web sayfasinda fotografi yok. bazi modeller elcigin dis tarafina bagli olmuyor sadece fren/debriyaj kollarinin bagli oldugu taraflardan sabitleniyor. benim elcik koruma alisimdaki amac, soguktan korunmaktan cok dusunce fren/debriyaj kollarina zarar vermemek.

tesekkurler

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
MesajGönderilme zamanı: 08 Şub 2009, 20:25 
Kullanıcı avatarı

Motosikleti: dl 650
Kan Grubu: 0 RH +
isminiz: zafer ünden
magnetleri korumak icin hand guard cok fazla etkili olmaz. bu korumalar plastikten yapılıyor, o yuzden magnet koruma cok randımanlı olmaz. keza ben bir off road gezimde motoru yatırdıgımda elcik korumama hic bir sey olmamasına ragmen magnetimi kırmayı basarmıstım. magnet koruma icin ancakmetal birkoruma yapmak gerekir.
Fuarda orsan ile bir motor ustunde gormustuk bunlardan ve o bunu yerli yaptırabilecegini soylemisti. onumudeki gunler de bu konuda bir acıklama gelir.

https://www.facebook.com/DefansifSurus

Başa Dön
 Profil Özel mesaj gönder  
Eskiden itibaren mesajları göster:  Sırala  
Yeni başlık gönder Başlığa cevap ver  [ 116 mesaj ]  Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Sonraki

Tüm zamanlar UTC + 2 saat [ GITZ ]

Kimler çevrimiçi

Bu forumu gezen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

Bu foruma yeni başlıklar gönderemezsiniz
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı düzenleyemezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz

Geçiş yap:  
POWERED_BY

Türkçe çeviri: phpBB Türkiye